تبلیغات
حسابداری و کامپیوتر - بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی و سرمایه‌گذاری خاورمیانه 19 اردیبهشت آغاز به‌كار می‌كند

حسابداری و کامپیوتر
 

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانك و بیمه 19 اردیبهشت جاری با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رییس كل بیمه و بانك مركزی در محل دائم نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به‌كار می‌كند.

به گزارش شبكه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از سنا ، علی صالح آبادی با بیان مطلب فوق افزود : تاكنون حضور 251 شركت در این نمایشگاه قطعی شده است تا شاهد رشد 65 درصدی در تعداد مشاركت كنندگان باشیم.

وی با بیان اینكه 13 نهاد و كشور خارجی در ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانك و بیمه حضور خواهند داشت، گفت : این نمایشگاه با 80 درصد افزایش فضای نمایشگاهی (24 هزار متر مربع) به مدت چهار روز در تهران برگزار خواهد شد كه امیدواریم میزبان شایسته ای برای مشاركت كنندگان داخلی و خارجی باشیم.

سخنگوی سازمان بورس خاطر نشان كرد : چهارمین دوره آموزش بین‌المللی بازار سرمایه اسلامی نیز با حضور مدیران ارشد مالی 11 كشور (عربستان، مالزی، افغانستان، بنگلادش، هند، اندونزی، عمان، پاكستان، سوریه، تركیه و سودان) در روزهای 17 تا 20 اردیبهشت ماه در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینكه 27 فرد خارجی در این دوره آموزشی حضور خواهند داشت، تصریح كرد : آخرین دستاوردهای كمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار برای آنان تشریح خواهد شد.

ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانك و بیمه، به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی خاورمیانه و یكی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت مالی در جهان در روزهای 19 تا 22 اردیبهشت ماه جاری، توسط سازمان بورس و اوراق بهادار و با مشاركت سایر دست‌اندركاران بازار سرمایه، بازار پول و بیمه كشور، در محل دائم نمایشگاه‌های بین‌المللی تهـران برگزار می‌شود.

همچنین همزمان با برپایی این نمایشگاه، چهارمین دوره بین المللی بازار سرمایه اسلامی با مشاركت سازمان بورس و اوراق بهادار و بانك توسعه اسلامی و دومین نمایشگاه بین المللی كاریكاتورهای آموزشی بورس برگزار خواهد شد.ادامه مطلب

طبقه بندی: حسابداری، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 توسط مسعود میرزالو
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک